Читання на вихідні: про квіти, схожі на дельфінів


На цьому тижні, коли ще триває радість від початку літа, БараБука і сайт «Діти в місті» радять книжку-картинку Галини Ткачук та Оксани Були «Гойдалка під кленом / The Swing under the Maple Tree».

Дівчинка Ніна захоплено гойдається на гойдалці і дивиться, як дід її найкращого друга садить квіти біля дитячого майданчика. Квіти мають дивну назву «дельфіній», і тому, звісно ж, у дитячій уяві стають схожими на великих бузкових дельфінів. Але один необережний крок – і квіти зламано, і в очах темніє від сліз. Однак на допомогу Ніні приходить тато, він має план порятунку. Ця історія про те, як виправляти власну необережність, про важливість батьківської підтримки, а ще, звісно ж, про велике тепле літо, яке чекає на нас.

Читайте також: Там, де Ніна та Марко гойдаються на гойдалці…

Легкість слова, що так гарно передає і відчуття висоти на гойдалці, і радість початку літа, підкреслюють ясні малюнки Оксани Були. Однак окрім художньої насолоди, книжка пропонує ще й суттєву освітню складову: англійський текст у перекладі Оксани Лущевської та Михайла Найдана допоможе вчити мову, а іноземному читачеві – відкривати наш світ. Білінгва вийшла друком у межах проекту «Крок уперед: глобалізуймося разом із українсько-англійськими книжками-картинками». Це вже п’яте видання у цій серії, яка не перестає радувати незмінною якістю текстів, ілюстрацій і дизайну.

Більше книжок про літо шукайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар