Додаток «LitCom» відкрив родинний книжковий клуб «Яйце-Райце»


Діти в захваті від цікавих історій! На щастя, завдяки талановитим авторам і авторкам таких у книгарнях і бібліотеках не бракує. Водночас, батькам не завжди легко обрати саме ту книжку для власної дитини. Мобільний застосунок про читання LitCom створив родинний книжковий клуб «Яйце-Райце» для того, щоб добирати книжки в дитячу бібліотеку було простіше й цікавіше.

Серія літкастів «Яйце-Райце» стартувала напередодні Дня святого Миколая з добірки книжок «під ялинку». У прем’єрному аудіо, яке можна прослухати за цим посиланням[1]  ідеться про твори для затишного сімейного читання. У ньому комадна LitCom розповіла про книжки Дзвінки Матіяш, Наталки Малетич, Світлани Бабинської, Люби Кіндратович та Мар’яни Савки.

Крім того, в аудіоколекції проєкту вже опубліковані літкасти дитячої та підліткової письменниці Ольги Купріян (тут можна послухати про одну з її найвідоміших книжок «Боброго ранку»), письменниці Марії Птахи (її добірка для дитячого читання чекає на вас тут), а також театральної актриси та блогерки Дарини Трунової (послухати, чим саме її 4-річному синові подобається історія «Це ваговіз, а це причіп» можна тут).

Найближчим часом у LitCom можна буде серед іншого почути й аудіоісторії про створення книжок популярних книжок, що побачили світ 2023 року, «Наш підліжковий космос» та «ЗВРК». Їх розповідають самі авторки – Катерина Єгорушкіна та Галина Ткачук.

Аудіобібліотека «Яйце-Райце» зростає. Запрошуємо письменників та письменниць долучатися до проєкту й розповідати LitCom про свої тексти, адже що може бути цікавіше, ніж почути про казкову історію з перших уст?

Частиною клубу «Яйце-Райце» може стати кожен охочий. Щоб приєднатися, записуйте враження від читання дитліту на диктофон та завантажуйте аудіо в LitCom із хештегом #яйцерайце. Автори найпопулярніших у додатку подкастів щомісяця отримуватимуть від LitCom добірки дитячих книжок.

Стежте за новинами книжкового клубу «Яйце-Райце» та дізнавайтеся більше про LitCom на наших сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram. Завантажуйте застосунок на свій смартфон за цим посиланням.


[1] Усі посилання на аудіо доступні з мобільного пристрою

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар