Довгопол Наталія | Письменники


Письменниця. Народилася у Броварах, зростала в Києві, їздила на навчання до США. П’ять років провчилася за фахом «Туризм» (Національний авіаційний університет), потім вивчала «Теорію та історію мистецтв» в аспірантурі (Національна академія керівних кадрів культури та мистецтва). Вважає себе культурологинею, але це не точно.

Випробувала багато різних професій і кілька разів змінила місце проживання (що не допомогло в кар’єрі, зате виявилося дуже доречним у письменництві).

Усе свідоме життя працювала з дітьми та молоддю: викладала англійську, організовувала табори, кілька років вела гуртки в Київському Палаці дітей та юнацтва. А ще грала в театрі історичного танцю «Al’entrada», об’їздила з гастролями пів України, шматок Європи та навіть кілька японських островів. Навчилася ходити на метрових ходулях (бо дуже хотіла), але надає перевагу півтораметровим.

Бере активну участь у міжнародних обмінах під егідою Erasmus, а також як молодіжна тренерка та кураторка програм. Нині мешкає в Афінах, де водить екскурсії, викладає танці в українській громаді та пише книжки.

Роман «Шпигунки з притулку “Артеміда”» отримав другу премію в конкурсі «Коронація слова 2019», відтак увійшов до ще кількох коротких списків і зрештою виборов перше місце в конкурсі «Еспресо. Вибір читачів». Наприкінці 2020 року у видавництві «Vivat» вийшла пригодницька книжка «Мандрівний цирк сріблястої пані».

Жанр young adult є улюбленим жанром авторки, проте пише і серйозну дорослу, і дитячу літературу. Головне – щоб були пригоди, закручений сюжет, трохи історії (а час від часу й дрібка містики).

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: