Наука БараБуки: ілюстраторам


Ви просили – ми робимо! Відкриваємо реєстрацію на семінар «Наука БараБуки», присвячений ілюстрації в дитячих книжках, що відбудеться онлайн 12–16 квітня.

Ми, команда БараБуки, звісно ж, не збираємося вчити вас малювати. Ми поділимося досвідом, який накопичили за роки фахового читання книжок для дітей. Адже оформлення дитячої книги має чимало відмінностей від «дорослого». Ілюструючи книжки для юних читачів, слід враховувати додаткові ввідні, про які ми й поговоримо на ілюстраторській «Науці БараБуки». Зареєструватися на курс можна за формою https://forms.gle/SA7fBwUC5B3Z8N339 .


Про що «Наука БараБуки: ілюстраторам»?

Про дитячу ілюстрацію з перспективи дитячої психології.

Про те, на що звернути особливу увагу, ілюструючи книжки для дітей.

Про світові тенденції в ілюструванні дитячих книжок.

Про співпрацю з видавництвами, юридичні аспекти життя ілюстрації поза книжкою.

Про технічні нюанси – з погляду технічного редактора видань дитячої літератури.

А також – близьке знайомство з літературною агенцією «БараБука» – це все ми обговоримо на воркшопі «Наука БараБуки: ілюстраторам».


Для кого цей воркшоп?

Для тих, хто працює у сфері ілюстрування книжок для дітей – ілюстраторів, дизайнерів, верстальників і технічних редакторів дитячих книжок. 


Хто навчатиме?

Таня СТУС, письменниця, керівниця проекту «BaraBooka», провідниця численних видавничих проектів у сфері дитячої книги, сертифікована дитяча психологиня, часом – літературна агентка.

Анна ТРЕТЯК, головна редакторка сайту «BaraBooka», кураторка й консультантка видавничих проєктів для дітей у напрямі нон-фікшн, дослідниця дитячої літератури.

Вероніка КОТИК, ілюстраторка, працювала з дитячими книжками для Benchmark Education, Oxford University Press, Scholastic Asia, Blue Rabbit та інших, від 2018 року представлена The Bright Agency.

Богдана НЕБОРАК, менеджерка культурних проєктів, юристка, авторка воркшопів із авторського права у книговидавничій сфері.

Олесь ПЕТІК, менеджер видавничих проєктів, технічний редактор, верстальник.


Умови участі

Зустрічі відбуватимуться онлайн 12–16 квітня. Для участі у семінарі слід зареєструватися за формою. Оргвнесок – 800 грн.


«Науку БараБуки» – серію практикумів про те, як писати й удосконалювати літературу для дітей і підлітків, – розробили редакторки Простору Української Дитячої Книги «БараБука», методистки НЦ «Мала академія наук України», багаторічні учасниці журі книжкових рейтингів, літературні критикині, авторки книжок для дітей і підлітків Тетяна Стус, Анна Третяк, Галина Ткачук, Ольга Купріян, Анастасія Музиченко, Марія Артеменко та Ольга Сілакова.

Партнери: НЦ «Мала академія наук України».

Також вас можуть зацікавити інші семінари на тему дитячої книги:

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар