Анастасія Музиченко | Команда


Провідниця зустрічей у Просторі

Народилася в передмісті Києва 1985 року. Освіту здобула у видавничо-поліграфічному інституті НТУУ «КПІ» за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Після навчання довгий час працювала в дитячому видавництві «Грані-Т». Спершу коректоркою, потім літературною редакторкою і нарешті організаторкою подій із творцями сучасної української дитячої літератури. 2013 року приєдналася до команди БараБуки.

2019 року дебютувала як авторка книжки-картинки «Сни для канапи» («Ранок», ЛА «БараБука»). Того ж року перемогла в літературному конкурсі «Напишіть про мене книжку». 2020 року світ побачила підліткова книжка «Загублені в таборі» («Наш Формат»).

Анастасія є постійною членкинею журі книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів» (2017–2020). 2020 року долучилася до відбору найкращих творів у літературному конкурсі видавництва «Наш Формат» для дитячих письменників.

Як івент-менеджерка організувала і провела сотні творчих зустрічей із творцями дитліту. Радіє захопленим дитячим поглядам, здивованим обличчям та усмішкам, коли в аудиторії з’являється автор. Любить слухати, як малеча, читаючи книжку, бурмоче собі під ніс, а пальчиками тримає слова, щоб не повтікали. Піклується, щоб кожне читання супроводжувалося незабутніми майстерками та враженнями. Вдома має двох читачиків віком 11+ і 4+, Івана та Ладу 🙂

Анастасії Музиченко писати листи з пропозиціями до БараБуки організовувати події та явища в українській дитячій літературі.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: