Про візитницю Сергія Оксеника та інші речі


23 квітня в будинку «Смолоскипа» відбулася перша вечірка на підтримку третьої книжки Сергія Оксеника «Лісом, небом, водою». Щоправда, самого письменника на вечірці не було, але це й не дивно, адже рукопис, як відомо, було знайдено в машині часу, коли Сергій Іванюк (який розшифровував рукопис) зі своїм кумом (здається, на прізвисько Інженер) перебували на дачі далеко від міської суєти.

01

Руки Сашка Стукала, списані майже-віршами

02Але ми відволіклися від суті, а саме – від того, що видавництво «Смолоскип» оголосило збір грошей на підтримку останньої частини трилогії Сергія Оксеника. Відвідувачів «заманили» лотереєю, в якій розігрували особисті речі Сергія Іванюка (закреслено: Оксеника) – супервізитницю, про яку мріяли всі без винятку учасники, скарбничку у вигляді трьох поросят (із монетами всередині), четвертий том «Гаррі Поттера» в оригіналі з особистої бібліотеки письменника (дістався Сашку Стукалу, ось), два примірники першого тому «Лісом, небом, водою» з автографом автора (як бонус додавався ексклюзивний доступ до адміністрування сторінки книжки у Facebook), а також пом’ятий, як завважила письменниця Галина Ткачук, плакат книги Сергія Оксеника також із підписом автора. БараБуці, якщо вам цікаво, нічого не дісталося, бо поет Вано Крюґер не витягнув мого щасливого квиточка під номером 12! Зате редакції перепало аж чотири книжки молодих поетів і прозаїків, дівчата казали, що дадуть почитати, так що я не серджуся.

03

Галя Ткачук демонструє, що книжки Сергія Оксеника можна читати як поезію

06

А тут – інтригує читачів уривками з майбутнього путівника по Києву. Зокрема, в ньому можна прочитати про “зайві ноги” в метро й “тимчасові руки” в київських маршрутках

Інтелектуально (завважте, бо я вельми розумний пес-читака!) розважали гостей, які тимчасом думали лише про чарівну візитницю й четвертий том «Гаррі Поттера», що дістався самі-знаєте-кому, чудові молоді письменники й поети – вже згадана вище Галина Ткачук, редактор видавництва «Темпора» й видатний знавець життя і творчості Драча Олександр Стукало, а також Юлія Стахівська. Були також присутні журналістка Олена Павлова, яка малювала людям на руках – уявляєте – кота (!) Інжира і всякі інші речі. Ось, приміром, Сашкові Стукалу намалювала на руках майже вірші. Це було гарно, мені сподобалося. Хоча кіт також вийшов нівроку.

04

Стукало отримав у подарунок книжку німецькою. Мало йому “Гаррі Поттера”, ич! 🙂

07

05

Журналістка й редакторка Олена Шарговська

Наразі зібрано близько 14% потрібної суми, тож участь небайдужих до доброї підліткової прози читачів заохочується. Усі деталі, як допомогти проекту, можна дізнатися ось тут.

010

Сашко Стукало читає оповідки про життя і творчість Івана Драча

09

А це – “однокласниця” Марія Артеменко визирає 🙂

012

Поетка Юлія Стахівська

011

…і розмальований поет Олег Коцарев 🙂

08

І директор “Смолоскипа” Ростислав Семків, якому саме розмальовують руку

Наступна зустріч – у травні. Тоді Сергій Іванюк (ви пам’ятаєте: той, хто розшифровує рукопис) прочитає лекцію про історію рок-н-ролу. Каже, що ніколи лекцій на такі теми ще не розповідав, хоча знає дуже й дуже багато всього по темі. Тож це буде в певному сенсі ексклюзив, якого не можна пропустити!

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар