Скиба Роман | Письменники


Певне, один із найвільніших дитячих поетів в Україні. Саме він – автор рядків «Я живу в телефонній буді…», саме його називають «поетом у законі». Народився 26 жовтня 1970 року у Львові, мешкає в Києві. Найчастіше його можна зустріти на Подолі.

За освітою філолог. Організатор численних мистецьких фестивалів та акцій, серед яких – «Лір», «Полір’я», «Неосфера», «Тайм автора», а також виїзні акції молодих поетів у різні регіони України. В середині 1990-х заснував літературно-мистецький «богемний вісник» «Культреванш», що виходить і тепер, уже в електронному вигляді.

Автор віршів для дорослих і дітей. Перша збірка «Мене назвуть листопадом» побачила світ у 1992 році. Віршики для дітей, як сам зізнається, писав іще тоді, коли під стіл пішки ходив. На сьогодні в різних видавництвах вийшло шість Скибиних книжок для дітей.

Фіналіст премії «Великий їжак». Лауреат низки літературних премій, із-поміж яких і «Гранослов», і «Смолоскип», і «Благовіст», й інші. Отримав дві відзнаки за твори для дітей – нагороду журналу «Соняшник» «Найбільшій дитині 1998 року», а також премію «Золота пір’їнка» від журналу «Ангелятко».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: