Ануфрієва Валентина | Письменники


Дитяча письменниця, викладачка, PhD дослідниця. Народилася в 1984 році в маленькому шахтарському містечку Харцизьк, що на Донеччині. У 2006 році закінчила Горлівський інститут іноземних мов і переїхала до Києва, де отримала другу вищу юридичну освіту й пішла працювати у сфері управління якістю в охороні здоров’я.

Почала писати казки для своїх маленьких письменниць, які живуть далеко. Казки в листах стали засобом спілкування і зближення. Наважившись видати першу книжку, не може зупинитися.

У 2018 році світ побачили дві книжки – фантастична повість-пригода «Петро і дракон» українською та російською мовами для дітей 10–12 років. А в 2019 році ще дві – книжка-гра «Буквоїди» для дітей 6+ та повість-розмальовка «Казки Зачарованого Лісу» для дітей 8+. «Буквоїди» увійшли до короткого списку премії «Книжка Року 2019». Рукопис дитячого детективу «Котофеєви», який наразі готується до друку, увійшов до короткого списку «Корнейчуковської премії» (2020).

Письменниця активно популяризує дитяче і родинне читання через проєкт «Читацький щоденник», інтерактивні та ігрові ілюстрації у своїх книжках. А також через розробку й проведення квестів для дітей «Драконяча відгадайка», «Буквоїдський лабіринт» та «Клуб Юних Детективів».

Авторка працює над шпигунським трилером про свого песика білого цвергшнауцера Магнуса, мріє перетворити свої книжки на аудіоспектаклі, створити мультфільм про пригоди Петра і дракона, зняти фільм про тварин за мотивами історій про агента Магнуса.

Сторінки письменниці: instagram: @skazki.volshebnogo.lesa, www.anufriyeva.com, facebook: kazky.zacharovanogo.lisu.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: