«Корнейчуковська премія 2020»: переможці


Стали відомі переможці VIIІ міжнародного літературного конкурсу творів для дітей та юнацтва «Корнейчуковська премія 2020».

Поезія для дітей

I премія: Степан  Воронець (Анатолій Качан), м. Київ. «Ластівчані ігри»

II премія: Вікторія Царинна, м. Донецьк, «Сборник стихов»

III премія: Юлія Перегуда, м. Київ. «Казка про Кришталевого Оленя».

Дипломи

Ольга Рева, смт Золочів, Харківська область. «Про собак»

Інна Чешенко, м. Запоріжжя, «Чарівний кулон»

Вікторія Селезньова, м. Вінниця. «Тьома і Ківі»

Олена Грабовецька, м. Одеса. «Чудесные сказки»

Романна Ясько (Людмила Живолуп), с. Чубинське, Бориспільський район, Київська область. «Зайчики і миколайчики».

Проза для дітей молодшого віку

I премія: Ольга Тернова, м. Харків. «Сказка о сказке»

II премія: Ніна Корець, смт Шацьк, Волинська область. «Втеча Хрумтика й Жоржетти»

III премія: Людмила Кравченко, м. Харків. «Забавные истории».

Дипломи

Інна Іщук, м. Одеса. «Золотой банан»

Лі Ольгерсон (Ольга Зозуля), м. Київ. «Кольоровий олівець»

Ганна Поспелова, м. Дніпро. «Пожаркин против Пышечкина»

Ганна Ходко (Ганна Преходько), м. Київ. «Казки нічного саду

Катерина Яременко, м. Київ. «Соко и Черри».

Проза для дітей старшого віку та юнацтва

I премія: Любов Купцова, м. Одеса. «Ксюша и Медведь»

II премія: Владислава Дудник, смт Ланна, Карлівський район, Полтавська область, «Світлина»

III премія: Наталія Кавун, м. Одеса. «Каникулы с секретом или Что скрывала графская усадьба».

Дипломи

Артем Баранник, м. Київ. «Шедді»

Фаріда Местек, м. Одеса «Марта»

Наталія Єлисєєва, м. Краматорськ, Донецька область. «Я теперь с тобой» 

Вікторія Ярош, м. Київ. «Дальтонік і Геркулесик»

Євгеній Сичненко, м. Хмельницький. «Лicова пригода»

Олександр Ігнатенко, м. Київ. «Життя чудове і неймовірне»

Ольга Купріян, м. Київ. «Мирослава та інші з нашого двору»

Сценарій для дитячого кіно і театру / драматургія для дітей та юнацтва

I премія: Інна Іщук, м. Одеса. «Волшебная монета»

II премія: Дмитро Терновий, м. Харків. «Крило метелика»

III премія: Юлія Куліш, м. Київ. «Чао, Какао!»

Дипломи

Галина Верд (Галина Вердиш), м. Одеса. «Аля в країні Недоладії»

Дядько Мудрило (Еліна Заржицька), м. Дніпро, «Пройти до Царграду»

Людмила Кравченко, м. Харків. «Дорога домой»

Тарасова Ольга, м. Лозова, Харківська область. «Маринка i Курулик»

Повний список переможців шукайте на сайті korneyfest.com.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар



Читайте також: