Ольга Купріян


Провідниця Простору линв та міток

Літературний критик, письменниця, співзасновниця щорічного «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року», «права лапа» БараБуки. Народилася у травні 1988 року. За освітою – магістр філології «Києво-Могилянської академії». Філолог, однак зовсім не мово- чи літературознавець. Мама маленької Ясі. Живе і працює в Києві.

Серед зацікавлень – ґендер, студії пам’яті, компаративістика, епоха Бароко, дитяча й підліткова література, старі родинні фотографії, чорниці. Статті, огляди, інтерв’ю та рецензії публікувалися в різних періодичних виданнях. Окрім того, має книжкову колонку «Модна читанка» в журналі для підлітків «Однокласник», а також веде блоґ, присвячений дитячим і підлітковим книжкам. Авторка повісті для підлітків «Солоні поцілунки» (ВЦ «Академія», 2016), що ввійшла в короткі списки «ЛітАкценту року» та отримала відзнаку «Рейтингу критика» за найкращий дебют.

Любить купувати й дарувати книжки, особливо дитячі. Не здатна назвати улюбленого письменника, зате завше готова перерахувати з десяток книжок, які перевернули її світ.

Олі Купріян писати листи із запрошеннями БараБуці висвітлювати події та явища в українській дитячій літературі.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: