Біла Надя | Письменники


Письменниця, авторка прози для молодих дорослих («young adult»).

Народилася в Миколаєві, де й закінчила школу №50. Її шкільні й дворові друзі були яскравими особистостями, завдяки чому до п’ятнадцяти років Надя переслухала всю доступну на той час рок-музику, відвідала сотню андеґраундних рок-концертів, обов’язково записуючи подробиці в щоденник, ще й підкріплюючи свої враження віршами.

Закінчила Таврійський національний університет за спеціальністю англійська мова й література. Працювала викладачкою англійської мови у філії Києво-Могилянської академії, шукала себе в різних професіях, у міжнародних компаніях, у подорожах світом. Від 2010 року мешкає закордоном, спочатку у Великій Британії, а тепер у Штатах.

Авторка кількох оповідань (збірник «Чат для дівчат»), повісті «Крута компанія» (отримала у 2017 році відзнаку «Топу БараБуки»). Пише завжди й усюди. Працює над романом і новою повістю для молодих дорослих.

«Я вважаю, що книжка для підлітка – це дзеркало, в якому він може бачити себе, попри зовнішність, стан шкіри й тіла, що змінюється майже кожного дня, – переконана Надя Біла. – Батьки теж мають читати такі книжки, щоб нагадати собі, що є кілька років у житті кожного, коли не буває неважливих подій, ненайкращих друзів і несправжніх ворогів. У цій крихкій реальності знати, що десь є хтось, що переживає це саме тепер, без перебільшення, рятує життя».

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: