«Білі круки» змінюють формат


Міжнародний щорічний каталог «Білі круки» після тридцяти років існування змінить формат і дату виходу. Тепер каталог презентуватимуть восени під час книжкового ярмарку у Франкфурті. Про це повідомили на сторінці Мюнтехнської міжнародної молодіжної бібліотеки.

«Після тридцяти років існування прийшов час змін: “Білі круки”, наш каталог рекомендацій для книжок із усього світу, який ми традиційно публікували в березні до Дитячої книжкової виставки в Болоньї, вийде в новому дизайні й в інший час. Починаючи з цієї осені, ми оголошуватимемо свій вибір щороку в жовтні під час книжкового ярмарку у Франкфурті», – написали на сторінці бібліотеки.

Нагадаємо, що «Білі круки» – це перелік 250 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу, куди неодноразово потрапляли й українські письменники та художники. 2013 року це були видання «Ріпка» в оформленні творчої майстерні «Аґрафки» («Навчальна книга – Богдан») та «Вісім днів із життя Бурундука» Івана Андрусяка з малюнками Ганни Осадко («Грані-Т»). Цікаво, чи потраплять українські книжки до списку рекомендованих і цього року?

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Відгуки/1

Додати коментар