Богаченко Анжела | Художники-ілюстратори


Художниця, ілюстраторка, дизайнерка, аніматорка, режисерка, сценаристка і журналістка. Народилася 1989 року в Донецьку, від 2013-го живе в Києві. Здобула дві вищі освіти: дизайнерка навколишнього середовища (МФ КНУКіМ) та сценаристка кіно і ТБ (КНУКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого). Учасниця численних художніх, літературних, кіно- і відеопоетичних фестивалів.

Фіналістка конкурсу ілюстрацій «Віктор Пєлєвін шукає художників». Ілюструвала видання «Чапаєв і Пустота» (2015). Брала участь у конкурсі художників коміксів «KyivComicCon», вийшла у фінал, а її роботи ввійшли до альманаху «KyivComicCon» (2015).Створила анімаційний буктрейлер до книжки Володимира Арєнєва «Порох з драконових кісток», презентований під час Форуму видавців у Львові (2015).

Прозові і поетичні твори Анжели Богаченко ввійшли до видань: «Євромайдан. Хроніка в новелах», «Крим по-українськи», «Станіславський феномен» та ін.

Відеопоезії, анімації та фільми А. Богаченко не раз потрапляли у короткі списки конкурсів українських та міжнародних фестивалів і були відзначені призовими місцями. Численні відзнаки й нагороди отримала за анімації «Звідки ти, чорна валко, пташина зграє?» та «Закохайся у Миколаїв, якщо насмілишся».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: