Бова Іра | Письменники


Дитяча письменниця (справжнє ім’я – Ірина Гаркуша). За фахом – викладачка новогрецької мови й літератури. Народилася у м. Курахове Донецької області  8 березня 1989 року, мешкає в Києві. Разом із чоловіком виховують двох хлопчиків.

Пише з дитинства, першого вірша вигадала в чотири роки, свідомо почала творити у вісім років. Першу казку – «Допитливий котик» – записала 2019 року у форматі аудіо.

У 2020 році побачила світ книжка «Хаппі та її суперсила», а наступного року – книжка про засинання «Диводрім і Піжамна пані». Казка «Хаппі та її суперсила» – перша та наразі єдина книга в Україні на тему секстингу. Вона розповідає дітям та батькам, як захиститися від насилля в інтернеті та його наслідків. Разом із проєктом stopsexтинг на основі казки розроблено урок для учнів 1–2 класів, який у 2021 році під час тижня безпечного інтернету провели понад 4700 вчителів для 140 000 дітей.

Любить подорожувати, «колекціонувати» знайомства, дивитися мультфільми студії «Дисней» та співати з них пісні, дізнаватися про нові та цікаві речі разом із дитиною, грати сім’єю в настільні ігри та вигадувати нові ідеї.

«Усі історії пишу насамперед для своїх дітей, адже вірю, що за допомогою казкових сюжетів можна виховати щасливу людину, здатну змінювати світ на краще, – ділиться з БараБукою письменниця. – Роблю майбутніх дорослих життєрадісними та свідомими за допомогою своїх казок та віршів. Вважаю, що тільки щасливий письменник може створити справді добру та захопливу казкову історію, що здатна вплинути на читача й надати йому важливих порад і підказок».

Веде блог в інстаграмі @i.bova_kids.writer

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: