Черкаський книжковий фестиваль пройде у жовтні


11–13 жовтня пройде Черкаський книжковий фестиваль. Більша частина програми розрахована на дорослих відвідувачів, однак і дітям знайдуться події до душі.

Як і торік, цього разу дітей розважатимуть Коти-Вояки від видавництва «АССА» . «Коти-вояки» – це дитячі пригодницькі романи британськими письменницями під загальним псевдонімом Ерін Гантер.

На фестивалі буде й улюблений Кіт Інжир зі своєю «творкицею» Оленою Павловою. Котик обожнює книжки, смачну їжу та Україну. «Найкращий спосіб чекання – читання», – каже кіт Інжир.

«36 і 6 котів», «Мишкові миші», «Чорна-чорна курка». Від книжок Галини Вдовиченко в захваті багато дітлахів. Письмениця потішить дітей книгами та казковими розповідями.

Творець чарівних казок, повістей та віршів – Сашко Дерманський. Так-так, він теж буде на книжковому фестивалі у Черкасах. Зібрав багато нагород за свій вклад в українську дитячу літературу й продовжує дарувати прекрасні історії дітям.

Буде на фестивалі й Сергій Гридін – автор трилогії про комп’ютерний вірус Федько, український дитячий письменник, який не побоявся говорити серйозні теми-табу в дитячій та підлітковій літературі. Письменник поділиться своєю філософією та підходом до написання дитячих книжок на важливі теми. Можливо, саме його книги допоможуть уникнути помилок вашим дітям.

Черкаський книжковий фестиваль пройде за підтримки Українського культурного фонду.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар