Куждіна Ольга | Письменники


Дитяча письменниця, волонтерка, мама чотирьох дітей. Рідне місто – Кривий Ріг.

У дитинстві ніколи не мріяла писати книги, адже думала, що всі письменники вже давно вимерли, як динозаври. Живих письменників уже ніколи не буде і нових книжок ніхто ніколи не напише. Але читала дуже багато. Кожного дня після школи заходила до бібліотеки взяти нову книжечку. Бібліотекарка не вірила, що дитина може так швидко прочитувати цілу повість, тому відмовлялася позичати книжки. Тож маленькій Олі доводилося переказувати сюжет, щоб отримати додому наступну книжку.

Якось Ольга читала своєму синочку Віталіку книжку про Вінні-Пуха. Разом із ними історії «слухав» і плюшевий ведмедик на ім’я Борка ‒ улюблена іграшка сина. І тут Віталік каже: «Мамо, мені дуже подобаються казки про Вінні-Пуха. А чи є казки про мого ведмедика Борку?» Що ж, заради сина довелося сісти за клавіатуру.

Кілька з цих історій можна прочитати в Австралійській онлайн бібліотеці LIBRARY FOR ALL безкоштовно, установивши офіційний додаток бібліотеки.

У 2023 році у видавництві «АССА» вийшла перша дебютна книга авторки в Україні ‒ «Детективна агенція “САМ” в Ужгороді». Наразі готуються до друку нові пригоди героїв серії.

Переможниця (у співавторстві з сином Віталіком) літературного конкурсу від «КМ Букс 2019» за рукопис «Лампусики, або Яскраві пригоди Русика і Люксика», володарка диплому 3-го ступеня конкурсу «Дитяча КороНація 2021»  за рукопис «Супергерої з 1-Б».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: