МАЛА АКАДЕМІЯ | Видавництва


Видавництво науково-популярної літератури для дітей та підлітків Національного центру «Мала академія наук України». Стартувало навесні 2022 року, в розпал повномасштабної війни Росії проти України. Як й інші знані українські видавці, видавці виклали свої макети у вільний доступ для приватного та бібліотечного читання, а також у друкарській якості – для друку за кордоном та роздавання вимушено переселеним дітям. Доступ до макетів можна отримати, надіславши листа на скриньку: publishing @ man.gov.ua.

Головна мета діяльності видавництва – підготувати майбутніх науковців, озброїти їх інтересом до книжки як джерела знань та інструментарієм пізнання й формування картини світу.

Тематичний фокус – популяризація національних здобутків у науці, наших науковців, світовий контекст української науки, а також цінність українських авторів в осмисленні цієї багатогранної тематики.

«МАН – це освітня структура, яка вирощує майбутніх науковців. Неможливо вибудувати науковий потенціал у “нечитаючій нації”, – переконана головна редакторка видавництва Таня Стус. – Рік тому в керівництва МАН з’явилася ідея підсилити два напрямки – заохочення школярів до наукової діяльності, підкріплення інтересу до науки й до усвідомленого читання як світоглядного інструменту – через книжку. І ми почали працювати над виданнями, в яких українські дитячі письменники розповідають про наукові винаходи, історію науки, про науковців…» 

Над книжками працюють найкращі українські автори та ілюстратори, а рецензентами виступають науковці НЦ «МАНУ».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: