Міхнушов (Міхнушев) Олександр | Художники-ілюстратори


Художник, ілюстратор, карикатурист. Народився 24 жовтня 1955 року. Живе в Києві. За освітою – архітектор, однак усе життя присвятив книжковій графіці. Переможець конкурсу ім. Валерія Зелінського «Карикатура в українській пресі», володар золотого диплома 2010 року. Його карикатури публікувалися в багатьох періодичних виданнях України, зокрема й у славетному журналі «Перець». У 1970–1980-х роках був художнім редактором журналу «Барвінок». Пізніше ілюстрував журнали «Однокласник» і «Малятко». Також малював журнальні комікси, робив малюнки до словників. Ілюстрував книжки для дітей і підлітків, народні казки, співпрацював із видавництвами «Веселка», «Радянська школа», «Молодь» та «Коник», де оформив два томи пригодницько-фантастичного роману Сергія Оксеника «Лісом, небом, водою».

Олександр Міхнушов – графік зі світовим іменем, майстер фольклорних сюжетів і містики, у своїх роботах особливу увагу приділяє деталям і тлу, останнім часом для картин обирає яскраві насичені кольори. Ім’я художника закордоном знають ліпше, ніж в Україні: книжки з його малюнками вже понад десять років видають у провідних видавництвах Європи та Азії, адаптують для мобільних пристроїв.

Художникові роботи можна переглянути на його сторінці в одній із мистецьких соцмереж. У профілі вказано: «Тут нічого особливо сказати… Знайдіть час і подивіться мої роботи – вони розкажуть про мене більше».

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: