Що готує нам Форум видавців: барвисті картонки для малюків


БараБука і «Форум видавців» знайомлять читачів із новинками, які вийдуть під осінній книжковий фестиваль у Львові. Лише тепер ви можете роздивитися й навіть почитати уривки найсвіжіших книжок для дітей і підлітків від українських видавництв.

На черзі – три книжки-картонки для найменших читачів від письменниці Оксани Лущевської та художниць Світлани Балух, Даші Ракової та Катерини Степаніщєвої (видавництво «Читаріум»).

«З равликом на прогулянці»
Текст: Оксана Лущевська
Ілюстрації: Даша Ракова

Читаріум_Равлик-(1)

Чи ходили ви на прогулянку з равликом? Це добра нагода повільно та неквапно роздивитися захопливий світ довкола. А якщо вийдете з равликом навесні, то, поза сумнівами, подорожуватимете аж до зими! Ходімо?

«Пташина колискова»
Текст: Оксана Лущевська
Ілюстрації: Світлана Балух

Читаріум_Пташина-колискова-(1)

Зозуля засинає: ку-ку. Горобець стуляє вічі: цвірінь-цвірінь. Коли всі пташки міцно сплять, над ними розгортається оксамитова ковдра зоряного неба. Ця затишна колискова заколише на міцний сон навіть найдрібнішу птаху. А з нею й маленьких читачів. Добраніч!

«Пливуть кораблі»
Текст: Оксана Лущевська
Ілюстрації: Катерина Степаніщєва

Читаріум_Пливуть-кораблі-(3)

Великі й маленькі кораблі пливуть по морю: ту-ту-ту! Вони прямують до метушливих портів у різних куточках світу. Кораблі супроводжує котик, якому потрібна ваша допомога. Готові підказати йому дорогу додому?

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар