«Академія» шукає авторів підліткової літератури


Видавничий центр «Академія» шукає авторів/ок підліткової літератури для тематичних збірок оповідань. Як повідомив БараБуці директор ВЦ «Академія» Василь Теремко, наразі видавництво розпочало роботу над двома прозовими збірками, які планує випустити у світ одночасно.

Робочі назви збірок – «Недоступна» і «Нерішучий», тематика оповідань – світ почуттів дівчат і хлопців у непростий вік дорослішання. Кінцевий термін подачі оповідань – кінець листопада 2018 року.

«Життя підлітка пов’язане з необхідністю весь час знаходити своє місце, свій образ і свої інтонації серед таких, як він. Здебільшого “недоступні” і “нерішучі” такими тільки здаються, їхній світ насичений різноманітними роздумами, переживаннями й подіями. У них є і світогляд, і характер, вони аналізують, сумніваються й уперто працюють над собою. Герої такого типу – цікавий виклик для прозаїків», – вважають у видавництві.

ВЦ «Академія» відома насамперед своїми академічними виданнями, проте від 2016 року видавництво запровадило серію книжок про і для підлітків. У ній вийшли дебютні книжки Ольги Купріян, Наді Білої, Олени Рижко, які отримали схвальний відгук у критиків. Раніше «Академія» видала дві збірки для підлітків (їх у видавництві називають «прозобукетами») – «Така любов» і «Перше побачення». У другій збірці, що вийшла на початку осені, нові імена, задерикуватіші зміст, стиль і настрій текстів. Дехто з авторів уже працює над повістями.

«“Академія” відкрита до співпраці з новими авторами. Навіть більше – шукає їх, – зазначають видавці. – Ідей у видавництві багато».

По додаткову інформацію звертатися до видавництва: academia.book [равлик] gmail.com.

Джерело: БараБука. Фото: academia-pc.com.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар