Автограф-сесія Сергія Оксеника


12 грудня о 17:00 під час виставки в Українському домі відбудеться автограф-сесія письменника Сергія Оксеника, автора пригодницько-фантастичної трилогії для підлітків «Лісом, небом, водою». Книжки й автора шукати на на стенді видавництва «Смолоскип».

Автограф-сесію приурочено до видання третього тому трилогії – «Лісом, небом, водою. Інженер». Два перші томи разом із заключним томом «Інженер» перевидало видавництво «Смолоскип». Кошти на видання книжок видавництво збирало за допомогою читачів від квітня 2014-го.

«Лісом, небом, водою» – трилогія Сергія Оксеника (псевдонім літературознавця, письменника, головного редактора журналу «Однокласник» Сергія Іванюка), перші дві частини якої («Лисий» і «Леля») побачили світ у видавництві «Коник» у 2004–2007 рр. Це пригодницько-фантастичний роман для підлітків, написаний на матеріалі питомої української міфології. За сюжетом це – «рукопис, знайдений у старій машині часу», Іванюк його лише розшифрував. Дія твору відбувається в далекому майбутньому, в умовах постекологічної катастрофи. Перед головним героєм, Лисим, стоїть важлива місія – знайти «живу» воду, інакше кажучи, чисту, незабруднену наслідками людського існування. У цьому йому допомагає дівчина з багатодітньої родини Леля, історія якої розвивається у другій частині твору. Відправляє Лисого в небезпечну мандрівку Інженер – головний герой третьої книжки.

Ілюстрації до перших двох частин «Лісом, небом, водою» створив відомий художник Олександр Міхнушов. Третю частину («Інженер») ілюструвала молода художниця Юлія Войтенко.

Читайте також рецензію на два перших томи трилогії: Виживання після апокаліпсису

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар