Денисенко Лариса | Письменники


Письменниця, правозахисниця, ведуча теле- і радіопрограм.

Народилася 17 червня 1973 року в Києві. Має литовсько-грецьке походження з домішками угорської, польської, ромської та української крові. Українську мову вивчила в дорослому віці, коли почала працювати в Міністерстві юстиції України.

За освітою – юрист, закінчила Київський Національного університету імені Тараса Шевченка, Центрально-Європейський Університет (Будапешт), курс законопроектування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Адвокат-практик. Авторка і ведуча культурологічної програми «Документ +» на телевізійних каналах «Студія 1+1» та «1+1 International». Ведуча авторської програми на «Громадському радіо».

Літературна кар’єра відомої на той час правозахисниці й телеведучої почалася з перемоги в «Коронації слова». Авторка понад десяти романів для дорослих читачів та чотирьох книжок для дітей. У 2006 р. дебютувала як дитяча авторка у видавництві «Грані-Т» з прозовою книжкою «Ліза та Цюця П.». Відтак видала серію «Правобуквариків» – дитяче видання про права людини. 2017 року вийшла книжка Лариси Денисенко «Майя та її мами», присвячена різним типам родин. Дитячі твори Лариси Денисенко включено до шкільної програми з літературного читання у 1–4 класах.

Мешкає в Києві.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: