Ілюха Юлія | Письменники


Українська письменниця, журналістка, колумністка. Лауреатка літературних конкурсів та премій, зокрема Міжнародної українсько-німецької літературної премії ім. Олеся Гончара та Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Кураторка соціально-поетичного мультимедійного проекту «Там, де вдома» та укладачка однойменної збірки. Мешкає і працює в Харкові.

Авторка збірки прози «Неболови. Навчи мене мріяти» (видавництво «Віват», 2016), збірки казок «Історії Цвірінька» (видавництво «ПЕТ», 2018), казки «Як Грицик Муху-нехочуху переміг» (видавництво «Моноліт-bizz», 2018), роману «Східний синдром» (видавництво «КСД», 2019), повісті «Космокоти. Марсіанські хроніки Мурка Мняуска» (видавництво «Чорні вівці», 2020), підліткового роману «Zero» (видавництво «Ранок», 2022), дитячих книжок «Перша справа Сашка Сірого. Злочин на мільйон» (видавництво «АССА», 2022) та «Аерокоти. Мурко Мняуск і операція “Великий вибух”» (видавництво «Чорні вівці», 2022).

Мріяла бути дорослою письменницею, проте почала писати дитячі книги для сина Івана, якого вважає своїм найголовнішим «твором» у житті. «Саме на його замовлення вигадалася серія книжок про незвичного київського котика Мурка Мняуска, який марить крутими некотячими пригодами, – розповіла БараБуці письменниця. – Передбачала, що з часом, коли син підросте, писатиму й підліткові книжки, проте не дочекалася – перший підлітковий роман “Zero” написала у 2020 році [планується до друку у 2022 році у співпраці з #ЛА_БараБука. – Ред.]. Збираюся й далі писати для дітей та підлітків, бо, як виявилося, вигадувати дитячі історії не менш захопливо, ніж дорослі».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: