Слава Світова | Нашi автори


Письменниця, тренерка зі словесної майстерності та творчості, експертка з креативності та розкриття творчого потенціалу, мотиваційна промовиця, амбасадорка української мови. Співзасновниця видавництва «Creative Women Publishing» та простору «Creative Women Space». Учасниця письменницької резиденції Șontron (м. Ясси, Румунія). Пише книжки для дорослих та дітей, допомагає авторам-початківцям розкривати творчий потенціал, віднаходити свій унікальний авторський голос, розповідати історії й ставати видимими для світу.

Авторка книжок «Жменька слів для доброго настрою» (2014), «Жила-була я» (2016), «Великий космічний апчих» (2020), «Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій» (2022). Упорядниця та співавторка збірок веселих дівочих історій «Балачки про все на світі», «Теревені аж до ранку», «Бойфрендз», «Про що вона мовчить» та «Анатомія письменниці. Як творити живі тексти».

Фіналістка ІІІ міжнародного конкурсу на найкращий твір для дітей «Корнейчуковська премія» із віршами для дітей «Взуттєва шафа пані Сороканіжки» (2015). Переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!» з казкою «Бабайка» (2018). Переможниця в номінації «Смішна книжка» Топу БараБуки 2020 із книжкою «Великий космічний апчих». 

Працює з темами синдрому самозванця, перфекціонізму, монетизації таланту, побудови персонального бренду автора, реалізації природних здібностей і талантів, креативності, пошуку себе, сторітелінгу, women empowerment (розширення прав та можливостей жінок). Популяризую ефективний та дієвий інструмент для особистого зростання жінок – «жіноче коло». 

Любить людей, слова, історії та сенси, а також – писати смішні книжки для дітей. Боїться індиків і джмелів. Уміє конвертувати мрії в цілі і досягати їх. 

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: