“Страшно святково” під Новий рік по-новому


14 січня в Національному музеї Тараса Шевченка відбудуться родинні читання з БараБукою. Запрошуємо родини з дітьми 5-9 років. Для найменших читачів працюватиме малюцька бібліотека! Вхід за попередньою реєстрацією.

Цього дня ми читатимемо страшні історії з Галиною Ткачук, цьогорічною переможницею «Дитячої Книги року BBC», а також шукатимемо й вирощуватимемо Світло для Щастя разом із Їжаком Вільгельмом Тані Стус. Особливий гість – знавець великих і страшних собак Сергій Лоскот. Крім того, переглянемо мультики «Моя країна Україна» (їх не знайдеш у ютубі!) та створимо балабонових монстрів для прикрашання новорічних ялинок. Захід відбуватиметься в чарівній залі атріуму музею Тараса Шевченка біля мистецької ялинки Олексія Шевчука, поруч з виставкою робіт українських ілюстраторів на святкові теми.

Вхід на свято можливий за умови благодійного внеску на діяльність БараБуки в розмірі 200 грн. за одну дитину. Обов’язковим пунктом святкового меню буде перерва на печиво з молоком/компотом. Також кожна дитина отримає книжковий подарунок!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ:

Коли: 14 січня 2017 року (субота), початок об 11:00.

Де: Національний музеї Тараса Шевченка (Київ, бульв. Т. Шевченка, 12).

Додаткова інформація: 097 569 35 74 (Галина), 050 982 00 89 (Анна).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар