Літній набір Підліткової літературної школи


Центр літературної освіти оголошує літній набір на Підліткову літературну школу, що відбудеться 1–6 червня в Пущі-Водиці. Відомі письменники поділяться з юними авторами літературною майстерністю та секретами успішного письма. Твори всіх учасників школи надрукують повноцінною книжкою. Реєстрація учасників триває до 27 травня включно.

Лектори і тренери – досвідчені та професійні письменники, літературознавці та видавці Володимир Арєнєв, Катерина Бабкіна, Леся Воронина, Сергій Іванюк, Олександр Ірванець, Зірка Мензатюк, Дмитро Стус і Галина Ткачук.

Програма школи спеціально розроблена для підлітків віком 12-15 років і складається з 40 годин інтерактивних і практичних занять. Тема школи – «Секрети успішного письма, або Як написати карколомну історію». У програмі – лекції та майстер-класи, тренінги і творчі завдання, літературні вечори та ігри. Автори програми школи – Тетяна Щербаченко та Володимир Арєнєв, який також є і куратором школи.

Учасники школи дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма: де знаходити ідеї для творів; що має бути в цікавому сюжеті, і як його сконструювати; як створювати героїв і персонажів; що робить текст динамічним і захопливим; як знайти свій стиль; звідки брати натхнення.

Твори всіх випускників школи надрукують повноцінною книжкою, яку буде презентовано публіці після завершення школи.

Щоб стати учасником Підліткової літературної школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 27 травня включно. Кількість місць обмежена – 20 осіб. Вік учасників – 12-15 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 2500 грн (у вартість входить проживання, 3-разове харчування, навчання, роздаткові матеріали, видання книжки тощо).

Місце: Міжнародний центр дитячої наукової творчості «Вимпел» (Пуща-Водиця, Київ)

Координатор проекту: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @ gmail.com)

Організатори: Центр літературної освіти, Мала академія наук України.

Читайте також про попередні літшколи: Літшкола для фантазерів

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар