Літня літературна школа для дітей


15–19 червня в Києві відбудеться четверта літературна школа для дітей «Від вигадки до книжки» від Центру літературної освіти. Відомі дитячі письменники поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів, ілюстрацій та власне книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників школи надрукують повноцінною книжкою. «Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 12 червня включно.

Лектори школи – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори, а саме: Іван АндрусякЛеся Воронина, Євгенія Гайдамака, Сашко ДерманськийСашко ЛірникЗірка МензатюкГалина ТкачукТетяна Щербаченко.

Учасники курсу дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують повноцінною книжкою.

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

літшкола

Авторка програми школи – Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 12 червня включно. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, харчування, видання книжки).

Дати проведення: 15-19 червня 2015 року (заняття будуть приходити щодня з 09:00 до 14:00)

Місце: Музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9)

Контактна особа: Вікторія Матюша (050-358-19-99, litosvita.org @ gmail.com).

Читайте також про попередні літшколи: Літшкола для фантазерів

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар