Мельникова Діана | Нашi автори


Письменниця, вчителька, мандрівниця. Народилася в Ташкенті (Узбекистан), дитинство і юність провела на Донбасі, випускниця української філології Донецького національного університету.

Мешкає в Києві, викладає українську мову й літературу в Новопечерській школі. У 2018 році увійшла у п’ятдесятку найкращих учителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine.

У 2016 році здобула третю премію літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» у номінації «Проза» і перемогла в конкурсі «Напишіть про мене книжку» з повістю «Розбишацький детектив», яка побачила світ 2017 року у видавництві «Фонтан казок», витримала кілька перевидань і входила до довгого списку «Дитячої книги року ВВС».

2021 року в Дитячій редакції видавництва «Наш Формат» вийшло продовження – «Розбишацький детектив. Справа брата-незнайомця».

«Писати для дітей хочеться з кількох причин, – ділиться письменниця. – Сама досі почуваюся дитиною, люблю утнути щось таке – неправильне, недоросле, розбишацьке. Страшенно полюбляю згадувати свої дитячі пригоди та витребеньки, а писання для дітей дає можливість переживати це знову й знову. Я вчителюю, і спілкування з дітьми також мене надихає. Деякі уроки шматками цитую в нотатнику – буде в чому і в кому школярам впізнавати себе!»

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: