НАШ ФОРМАТ, дитяча редакція | Видавництва


«Наш Формат» створив Дитячу редакцію у червні 2020 року на базі команди видавництва «Фонтан казок», яке не пережило covid-карантин.

Керівник редакції, поет і дитячий письменник Іван Андрусяк так означує її місію: «Дорослий “Наш Формат” має добру репутацію видавництва, яке творить книжки для всебічного розвитку розумних людей. Так от, дитячий “Наш Формат” творить книжки, читаючи які, діти якраз і виростуть отими розумними людьми».

Пріоритетним для редакції є розвиток сучасної української літератури для дітей – з цією метою вона продовжила співпрацю з провідними авторами «Фонтану казок» Сашком Дерманським, Сергієм Куцаном, Олегом Чаклуном, Олександрою Дорожовець, Мією Марченко, Сергієм Пантюком, Сашею Кочубей, Діаною Мельниковою, Анастасією Лавренішиною; а також здобула нових – Ірен Роздобудько, Настю Музиченко, Анну Багряну; зокрема й цікавих дебютантів – Сашу Войцехівську, Сергія Свириденка.

Разом із цим Дитяча редакція «Нашого Формату» видає і українську дитячу класику (казки Всеволода Нестайка в авангардному оформленні Надії Кушнір), і креативні перекладні проєкти (перший із них – графічний роман данських авторів Сабіне Лемір і Расмуса Брейнгоя «Міра»); а також готує як вітчизняний, так і перекладний дитячий нонфікшн.

Редакція проводить Літературний конкурс видавництва «Наш Формат» для дитячих письменників: «літній» – для авторів пригодницьких повістей та романів і «зимовий» – для казкарів.

Сторінка Дитячої редакції – на сайті «Нашого Формату».

Дитяча редакція НФ у соцмережах: Facebook та Instagram.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: