Книжкова поличка від БараБуки


Новинки до Книжкового Арсеналу

Уже 5 років ми знайомимо, інтригуємо, аналізуємо, стимулюємо та підтримуємо дитяче читання в Україні. А від 2018 року ще й допомагаємо класним рукописам стати чудовими книжками! Ми давно хотіли вам розповісти про це, і нарешті можемо! На цьогорічному «Книжковому Арсеналі» шукайте нашу першу книжкову шістку – унікальну збірку та захопливі повісті від сучасних українських дитячих письменників.

Знайомтеся:

Ілюстрації: Аня Іваненко

Книжка Олесі Мамчич «Іванна і ванна» – це збірка веселих, іронічних, часом абсурдних і парадоксальних оповідань, що розповідають про дивовижні та геть незвичайні ситуації. Наприклад, чи могли ви собі уявити, що ванна захоче погратися в піжмурки, що у драконів народиться принцеса, а мишеня уявить себе котом і справді перетвориться на представника родини котячих? Або як вам такі історії: учені винайшли прилад для зменшення всього на світі, відремонтована дорога перетворилася на телепорт, вхідні двері стали винятково вхідними… І це ще не повний перелік дивовижних ситуацій та чудернацьких персонажів, що їх ви знайдете у книжці Олесі Мамчич.

Купити книжку «Іванна і ванна».

Ілюстрації: Грася Олійко

Чи любите ви котів? Чи любите ви пригоди? Якщо так, то повість Олександри Орлової «Нечуй Невмирущий» вам обов’язково припаде до душі. Герой оповіді Остап проводить свої літні канікули на дачі з бабусею. Якось до їхнього двору прибивається кіт. Остап прозиває його Нечуєм – за вперте прагнення не чути інших. Дізнавшись від бабусі, що коти мають дев’ять життів, хлопчик вирішує пильнувати за життями Нечуя, щоб перевірити цю теорію. Весела та інтригуюча повість занурить вас у літо, пригоди, канікули, а також нагадає про цінність дружби та примирення, любові й жертовності, милосердя і турботи про найближчих.

Купити книжку «Нечуй Невмирущий».

Ілюстрації: Ганна Осадко

Чи буває так, що ви не погоджуєтесь із закінченням якоїсь цікавезної прочитаної історії? Письменниця Ольга Голубєва усуває цю прикрість. Її «Безкінечні казки» мають початок і кілька закінчень. Виберіть фінал на свій смак. Смішні й трішечки провокативні історії оповідають про те, що станеться, як лев навідається в село, що допоможе злому чарівникові перетворитися на доброго, як відучити собаку теревенити по телефону, що робити, коли на твій горóд зазіхає нащадок королівського роду… У книжці є дуже швидка казка, цілковито морська казка, а також трохи малинова казка. Якась із них точно стане вашою улюбленою.

Купити книжку «Безкінечні казки».

Ілюстрації: Марина Шутурма

Про мешканців мальовничої річки Здвиж читайте в повісті Ольги Купріян «Боброго ранку!». Усе починається з того, що в родині Бобренків планується поповнення. Тому тато, мама та їхня донька Мартуся шукають просторіший дім. Мартусине життя більше не буде таким, як раніше: вона вже «доросла» й повинна опановувати свої почуття, знаходити спільну мову з новими знайомими та звикати до правил. Повість розповідає про побут, звичаї та пригоди родини Бобренків і їхніх сусідів, ненав’язливо збагачує читача важливими знаннями про червонокнижних і звичайних мешканців Здвижу, а також нагадує, як важливо кожному з нас піклуватися про свій рідний дім.

Купити книжку «Боброго ранку!».

Ілюстрації: Кет Артишок

Серйозні підліткові ситуації та проблеми обговорює Оксана Лущевська в повісті «Скелет без шафи». У житті бувають моменти, коли почуваєшся так самотньо… Друзів у Ані фактично немає, через статуру її часто обзивають і ображають однокласники, найкраща подруга Кіра переїхала в інше місто… Єдина відрада дівчинки – це наука. Зокрема, анатомія. Аня мріє стати експерткою з медицини та веде анатомічний блог. А ще має особливого таємного друга. Він завжди підтримає, зрозуміє й розрадить. І можливо, допоможе дівчинці стати впевненішою та популярнішою серед однокласників.

Купити книжку «Скелет без шафи».

Ілюстрації: Ірена Панаріна

Якщо вам закортить полоскотати нерви, зверніть увагу на «Жахливу книжку» – збірник моторошних історій. У ньому вісім страшно напружених розповідей про всякі містичні, часом потойбічні та геть несподівані явища, події й істот, зокрема й людських дітей. Якщо ви не з полохливих – знайомтеся з чорними тюльпанами Мії Марченко, мешканцями закинутого горища Володимира Арєнєва, бридкими монстрами Лариси Андрієвської, кривавим Куку Іванки Кравцової, потворами Йожи Коцуна, карликовою відьмою Слави Світової, привидами Юрія Нікітінського та черв’яками-філософами Марії Артеменко.

Купити «Жахливу книжку».

Обирайте улюблену БараБучину книжку на стенді видавництва «Ранок»!

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар