Відомі результати премії Дитяча Книга року ВВС–2022


ВВС News Україна оголосила переможців премії Книга року BBC-2022, яку вручають у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Вдруге за історію премії перемогу здобула книжка Андрія Бачинського: пригодницька повість «Примари Чорної діброви» вийшла у «Видавництві Старого Лева». Також ця книжка ввійшла в довгий список Топу БараБуки 2022.

Зображення: www.bbc.com

До фіналу дитячої категорії вийшло 5 видань, з-поміж яких також «Мої вимушені канікули» Катерини Єгорушкіної (Харків: Віват, 2022), «Крута історія України. Від динозаврів до сьогодні» Інни Ковалишеної (Київ: Моя книжкова полиця, 2021), «Сукня для Марусі» Грасі Олійко (Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2022) та «Матуся-немовля, або Жахливе чудо перед Різдвом» Уляни Чуби (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2022).

«Попри те, що книга Андрія Бачинського була написана до повномасштабного російського вторгнення в лютому, вона відповідає на фундаментальне питання: як дуже різні люди можуть об’єднатися, щоб захистити свою землю та свою історичну спадщину – у цьому випадку старовинний дубовий гай – від загарбників», – зазначила членкиня журі конкурсу Світлана Пиркало.

Джерело: БараБука

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар