Штефан Аліна | Нашi автори


Письменниця, оглядачка дитячих книжок. Мама трьох дівчаток. Мешкає у Дніпрі. За фахом – лікарка. Дитячі книжки стали її другим натхненням після доньок. Писала книжкові огляди і рецензії для БараБуки, «Читомо», «ЛітАкценту» і вела блог на «Букмоль».

У 2018 році дебютувала як авторка науково-популярної літератури для підлітків: у видавництві «Ранок» вийшла її книжка «Літо довжиною в ДНК» (у партнерстві з проектом популяризації нон-фікшину «ЛакіБукс»). Цього ж року у видавництві «Vivat» побачила світ її книжка з елементами наукпопу «Шафа під сливою», а у «Видавництві Старого Лева» – фентезі для молодших підлітків «Реальність Барґеста».

Викладає лабораторну медицину і молекулярно-генетичну діагностику для дорослих, а також природничі науки для дітей, як тренерка в компанії і як вчителька альтернативної школи.

«Я дуже багато про знаю про книжки та дітей, люблю спілкуватися й писати про свої враження від прочитаного, захоплююся Астрід Ліндґрен та Марією Парр. Відкрила для себе українську дитячу книжку, навіть хотіла обрати філологію як другу вищу освіту! Але не склалося».

Між читанням книжок віднаходить нові способи подорожувати з дітьми, адже «дуже цікаво показати їм, як багато цікавого у світі», а також любить валяти з вовни іграшки й капелюшки – проте не встигає за активним письменницьким і викладацьким життям.

Бібліографія авторки – в каталозі «#ЖивіПисьменники. Хто вони?»

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: