Написатор, детективи і конференція письменників: БараБука на Арсеналі


17–21 травня в Києві відбудеться Книжковий Арсенал. БараБука підготувала спеціальну програму для тих, хто мріє стати письменником (-цею), для юних книжкових детективів і для дорослих письменників і художників, які творять книжки для дітей.

Найближчим часом БараБука також розповість про дитячі книжкові новинки від українських видавців, тож стежте за оновленнями 🙂

Повна Дитяча програма Книжкового Арсеналу 2017.

Читайте також: Нове читання: БараБука про досвіди любові до книжки

19 травня, п’ятниця

_ка2017

10:00 – 11:45 Малюцька бібліотека (читальний зал)

Особлива приємність для найменших читачів та їхніх мам і тат: якщо гамір великого ярмарку стомив малюка, приходьте до нас у барабудку розглядати малюцьку бібліотеку – тут можна відпочити в тиші, спокійно порозглядати нові дитячі книжки й надихнутися до подальшого ярмаркування. Малюцька бібліотека доступна у п’ятницю і суботу.

_детективи

11:00 – 11:45 Читацька гра «Книжкові детективи» (читальний зал)

Запрошуємо дітей молодшого шкільного віку погратися в детективів. Приходьте до БараБуки, отримайте завдання й вирушайте до видавців-партнерів у пошуках книжкових підказок. Переможці отримають грамоти книгодрузяк!

Учасники: Галина Ткачук, Анна Третяк.

_конфа

17:00 – 17:45 Перша всесвітня конференція українських дитячих письменників «Незглибимі проблеми та неосяжні перспективи незбагненної української дитячої літератури» (читальний зал)

БараБука запрошує творців української дитячої книги поспілкуватися на важливі теми, не забуваючи про те, що рушій цьогорічного фестивалю – сміх.

Учасники: Тетяна Стус, Леся Воронина, Антон Санченко, Віолетта Борігард, Саша Кочубей, Ольга Купріян, Валентина Захабура, Галина Ткачук та інші.

розділювач

20 травня, субота

shhodennik02

10:00 – 10:45 «Щоденник котячих мандрів»: пластиліновий майстер-клас (читальний зал)

Учасниця: Лана Ра (Світлана Конощук).

Напередодні сезону відпусток письменниця Лана Ра, авторка «Щоденника котячих мандрів», розповість про те, як коти допомагають відкривати невідомі або маловідомі куточки мандрівної України. Кіт Воркіт – герой анімаційної стрічки «Моя країна Україна», за мотивами якої було написано «Щоденник котячих мандрів».

_написатор

11:00 – 11:45 «Написатор». Письменницький майстер-клас (читальний зал)

Учасники: Кузько Кузякін (Дмитро Кузьменко), Олеся Мамчич, Галина Ткачук.

БараБука запрошує дітей 8–10 років на письменницький майстер-клас «Написатор». Сучасні письменники, автори популярних дитячих книжок Кузько Кузякін, Олеся Мамчич і Галина Ткачук розкажуть про секрети вигадування історій та складання віршів.

Зареєструватися на пробне заняття, яке відбудеться 28 травня в Музеї Шевченка.

розділювач

21 травня, неділя

_ойра

17:30 – 18:15 Презентація книжки Тані Стус «Де Ойра?»: ресурсна гра «Джерела сил та натхнення для матусь» (дитяча сцена, зал «Папір»)

Учасники: авторка Таня Стус, ілюстраторка Надія Кушнір, психологиня Світлана Ройз. Організатор: видавництво «Віват».

БараБука запрошує познайомитися з новою героїнею дитячої книжки – песиком Ойрою. Куди зникла Ойра і що вона там робить, а головне – що в цей час робить мама маленької Орисі? І як знайти сили для гармонійного повсякдення? – дізнаєтеся з нової книжки головної редакторки БараБуки Тані Стус.

Вхід на всі події за умовами Книжкового Арсеналу. Уся програма заходів Книжкового Арсеналу 2017 доступна тут

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар