У каталозі «Білі круки 2019» – дві українські книжки


Міжнародна Молодіжна Бібліотека в Мюнхені (International Youth Library, IYL) оприлюднила список книжок, включених до щорічного каталогу «Білі круки» (The White Ravens) у 2019 році.

До каталогу ввійшло дві книжки українських авторів – «Сова, яка хотіла стати жайворонком» (текст: Галина Вдовиченко, ілюстрації: Христина Лукащук), видавництво «Чорні вівці», а також «Туконі, мешканець лісу» (текст, ілюстрації: Оксана Була), «ВСЛ».

Обидві книжки вийшли у 2018 році. Нагадаємо, що наприкінці 2018-го їх було відзначено «Топом БараБуки». «Сова, яка хотіла стати жайворонком» перемогла в номінації «Ілюстрована книжка року», тоді як книжка «Туконі, мешканець лісу» отримала спецвідзнаку як «Інтерактивний книжковий проект року».

«Сова, яка хотіла стати жайворонком» (текст: Галина Вдовиченко, ілюстрації: Христина Лукащук), видавництво «Чорні вівці»
«Туконі, мешканець лісу» (текст, ілюстрації: Оксана Була), «ВСЛ»

Цього року каталог «Білі круки» формувався з-поміж двохсот дитячих та молодіжних видань із 58 країн світу, опублікованих на 37 мовах, повідомляють на сайті Міжнародної бібліотеки. Друковані примірники каталогу представлять під час книжкової виставки у Франкфурті. Електронний каталог доступний онлайн.

Щорічний каталог «Білі круки» – найважливіше видання Міжнародної Молодіжної Бібліотеки в Мюнхені. Його мета – промоція якісної дитячої книжки. За роки публікації каталог став дуже помічним інструментом для всіх, хто цікавиться дитячою літературою поза межами національного літпроцесу.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар