Топ БараБуки


Батькам, бібліотекарям, учителям сьогодні буває важко розібратися в розмаїтті дитячої та підліткової літератури. Адже саме ця частина видавничої галузі переживає справжній бум. Щорічний топ БараБуки допомагає читачам стати гурманами: купувати саме ті книжки, про які потім не доводиться шкодувати. Читати тих авторів, які збагачують дозвілля, емоції, інтелект дитини та й цілої родини. Насолоджуватися тими ілюстраціями, які не завдають естетичної травми.

Щороку в грудні проект підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книжки» складає та презентує список найкращих, на думку авторів та експертів порталу, українських родинних книжок. Особлива цінність цього переліку для усіх батьків, вчителів та бібліотекарів у тому, що він є результатом річного аналізу здобутків ринку української дитячої книжки. БараБука звертає увагу на книжки для дітей різного віку, їхніх батьків та вчителів, на видання різних жанрів та форматів, на художні та пізнавальні книжки, новинки та перевидання класики. А також відзначає перспективних дебютантів. Положення про Топ БараБуки дивіться тут.

У списки найкращих видань для дітей від БараБуки минулих років увійшли зокрема книжки творчої майстерні «Аґрафка», Володимира Арєнєва, Галини Ткачук, Кузька Кузякіна, Галини Кирпи, Олександра Дерманського, Оксани Лущевської, Оксани Караванської, Світлани Ройз, Григорія Фальковича, Катерини Міхаліциної, Мар’яни Прохасько, Оксани Були, Валентини Вздульської, Андрія Кокотюхи.

БараБука відзначає найкращі книжки та їхніх авторів – прозаїків, поетів, ілюстраторів – за такими номінаціями: «Дебют автора», «Дебют ілюстратора», «Дебют видавництва», «Ілюстратор року», «Дитячий поет року», «Дитячий прозаїк року», «Пізнавальна книжка року», «Класика родинного читання», «Батьківська книжка року», «Підліткова книжка року». Також на окремі видання чекають сюрпризи-спецвідзнаки. Грошового еквіваленту відзнака не має.

Найкращі книжки 2014-го
Найкращі книжки 2015-го
Найкращі книжки 2016-го

Найкращі книжки 2017-го

Найкращі книжки 2018-го

Найкращі книжки 2019-го

Найкращі книжки 2020-го

Найкращі книжки 2021-го

Найкращі книжки 2022-го

Найкращі книжки 2023-го

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: