Зимові читання під ковдрою


17–20 грудня БараБука запрошує на різдвяні читання з улюбленими письменниками. Місце дії – фестиваль «Різдвяний Арсенал». Насичена програма триватиме щодня від 11:00 до 14:00 в затишному дерев’яному просторі під творчою барабуцькою ковдрою. Для читань песик обрав найкращі видання для дітей від провідних українських видавців і святкові новинки, які варті того, щоб потрапити під ялинку або в торбинку Святого Миколая.

17 грудня

11:00 Читаємо разом із Галиною Ткачук «Вечірні таємниці вулиці Волоської» – правдиву історію про затишні крамнички на вулиці Волоській, що на Подолі, про їхніх завсідників – білок, птахів, собак та інших громадян… А ще – про тих безсоромних злодіїв, що надумали позбавити Поділ його найдорожчих реліквій…

12:00 Разом із Ларисою Ніцой гортаємо найновіші книжки письменниці: «Павлусь і Павлинка», «Мій Блек», «Неслухи і вередулі», а також презентуємо історію про пошуки справжнього щастя. «Зайчикове щастя» – добра казочка для малят і їхніх батьків про найдорожчі та найпростіші істини.

13:00 Читаємо новеньку повість «Відлуння нашої хати» разом із поеткою Тетянною Винник та виграємо призи від журналу «Крилаті». Конкурси й ігрові вправи на уважність та кмітливість розбудять «відлуння», яке живе в кожному з нас. Адже це відголосок дитинства – бешкетності, нестерпної цікавості та спраги до життя.

Також запрошуємо на оголошення результатів рейтингу БараБуки: найкращі родинні видання 2015 року

розділювач

18 грудня

11:00 Слухаємо поезію з Галиною Кирпою. Мудра і добра збірка віршів «Ну й гарно все придумав Бог: Вірші для двох (і двоє ті – дитина й Бог)» сповнена витончених і мальовничих текстів, які неодмінно створять передсвятковий настрій під творчою ковдрою БараБуки.

12:00 Читаємо гарні книжки з ілюстраціями львівської художниці Вікторії Ковальчук. Сама художниця спеціально для «Зимових читань під ковдрою» приготувала вікторину для малят і батьків, а видавництво «Веселка» і БараБука – призи для найкмітливіших читачів.

13:00 Харизматична письменниця та бібліотекарка, яка вміє складати й співати класнючі пісні під гітару, Валентина Захабура розкаже, з чим їдять вундеркіндів і як потрапити в халепу.

розділювач

19 грудня

11:00 Маляка vs Принцеса! 4-раундовий бій за звання Найпринцеснішої Принцеси! Драконія проти безіменного королівства! У червоному кутку – принцеса Маляка – інтерконтинентальний чемпіон із приборкування драконів. Тренер Сашко Дерманський. У синьому кутку – принцеса Принцеса, майстер спорту з метання помідорами. Тренер Кузько Кузякін. Приготуйтеся голосно кричати, з усієї сили аплодувати, вболівати й перемагати, адже цієї суботи кожен зможе стати принцесою. Або драконом.

13:00 Авторка тексту й художниця малювальної історії «Принцеса-кухарка» Віолетта Борігард перевірятиме фантазію та кулінарні здібності сучасних принців і принцес на практиці. Такого ви ще ніколи не готували!

розділювач

20 грудня

11:00 Послухаємо, як Мар’яна Ангелова читає іронічну казку «Велика плутанина в Малих Окрайцях», познайомимось із Мером Мішелем, банкіром Сер Делькою, розбійником Деруном й іншими кумедними персонажами цієї детективної історії.

12:00 Разом із письменницею Марією Литвин почитаємо казку «Особливий подарунок», а тоді змайструємо собі корони. Бо коли їх надінеш, одразу почуваєшся маленьким принцом чи принцесою. І тоді легко збагнути: що ж насправді подарував хлопчику з казки Святий Миколай?

13:00 Видавець Олег СимоненкоЧас майстрів») почитає веселу та несподівану версію відомої казки «Золоте курча». Здогадуєтеся, що це за казка, і звідкіля взялося таке курча? 😉

Вхід за умовами фестивалю.

Читайте також: БараБука радить: довгий список найкращих родинних видань 2015-го

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар