Топ БараБуки: довгий список найкращих книжок для дітей і підлітків 2017-го


БараБука підсумовує #перемоги у сфері українського дитячого, підліткового й родинного читання. Топ БараБуки — список найкращих книжок українських авторів та ілюстраторів, укладати його щороку стає все складніше й складніше. Відчувається прилив нових сил, течій, жанрів і тенденцій, пошук нової мови й лагідний, проте невпинний рух у розкритті гострих і табуйованих тем.

Традиційно наприкінці року «BaraBooka. Простір української дитячої книги» оприлюднює довгий список найкращих українських книжок для дітей і підлітків за 2017 рік. У список увійшли 42 книжки для родинного читання різних авторів, жанрів і стилів.

Довгий список найкращих книжок подаємо в абетковому порядку.

Читайте також: Топ БараБуки 2016: переможці

ГОЛОСУЙТЕ ЗА ЧИТАЦЬКИЙ ВИБІР!Традиційно книжки, авторками, укладачками або редакторками яких є редакторки БараБуки, в конкурсі не розглядаються. Ідеться про такі книжки:

Галина Ткачук. Синя коробка Ілюструвала Мирослава Скіра (Ранок)

 

Серія книжок для самостійного читання «Читальня» (Ранок)

 


Нагадуємо, що всі книгодрузяки можуть проголосувати за книжку, яку вважають найкращою. Короткий список топу чекайте вже за тиждень. Переможців буде названо під час оголошення результатів «Топу БараБуки 2017» 14 грудня в київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар