БараБука радить найкращі книжки для дітей і підлітків: довгий список 2016-го


Від часу свого заснування БараБука підводить щорічну риску в книговиданні для дітей та підлітків, а також відзначає «батьківські» та освітні книжки. Усі вони – коло родинного читання, адже ми вважаємо книжку не тільки естетичним та інтелектуальним інструментом, а й можливістю зближення дорослих та дітей.

Упродовж 2016 року від українських видавців було дуже багато цікавих та якісних пропозицій у прозі, поезії, нон-фікшн. Нашій команді було значно важче визначитися з довгим списком, ніж два минулих роки. Якби експерти БараБуки себе не зупинили, список сягнув би зо півметра сторінки сайту.

Читайте також: БараБука радить найкращі родинні видання 2015 року

ГОЛОСУЙТЕ ЗА ЧИТАЦЬКИЙ ВИБІР!

розділювач

У команді БараБуки – не лише знавці дитячих книжок, а й автори. Зі зрозумілих міркувань ми не вносимо наші власні книжки в довгі списки топу БараБуки. Однак цього року кількість наших книжок така, що аж сформувався окремий невеличкий список. Отже, ось наші книжки, за які ми дуже вболіваємо, яким щиро бажаємо знайти своїх читачів, і які, звісно ж, не беремося критично оцінювати.

Короткий список найкращих родинних видань за версією БараБуки стане відомий за тиждень, імена переможців ви дізнаєтеся 14 грудня.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар